Oro valymas

Oro valymas

Oro valymas prekybos, industrijos, sveikatos priežiūros sektoriuje, svetingumo paslaugų srityje, mažo ir vidutinio dydžio versle.

„Plymovent" vidaus oro valymo srityje specializuojasi jau daugiau nei 35 metus. Vidaus patalpų orą teršia tabako dūmai, dulkių dalelės, smulkios dulkės ir nemalonūs kvapai.
Naudojant mūsų siūlomus oro valytuvus, patalpos oras nuolatos ir profesionaliai valomas. Oro valytuvas užterštą orą perfiltruoja ir tiekia švarų orą atgal į patalpą. Standartinius oro valytuvus sudaro priešfiltris, kuris filtruoja stambias medžiagas, pvz., plaukus, ir vienas ar keli pagrindiniai filtrai bei „FreeBreeze" kasetės, kurios suteikia išvalytam orui aromatingą kvapą.

Priežiūra

Labai svarbu turėti (nuolat) veikiantį oro valytuvą. Reguliari priežiūra pastebimai optimizuoja šio įrenginio veikimą. Galite sudaryti priežiūros ir techninio aptarnavimo sutartį su „Airovila". Filtras (elektrostatinis) yra valomas aplinkai draugišku būdu arba pakeičiamas (popierinis filtras). Taip pat galimi standartiniai techninės priežiūros paketai, kurie yra orientuoti į tikėtinus metinius vartotojo reikalavimus.

Kontaktai

UAB "Airovila"
S. Narutavičiaus g. 44 LT-11239 Vilnius
Vilniaus m. sav. Lietuva
tel +37068695392
fax +37052735866
e-mail.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.